Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data01/virt72684/domeenid/www.groundpictures.ee/htdocs/wp-includes/post-template.php on line 284

Viimased blogi sissekanded

KATUSEKOHVIK
"Kui teile meeldiks koostöö kus sinu soove mõistetaks poole sõna pealt ja keda pole vaja käekõrval pidevalt juhendada, siis kindlasti soovitan ühendust võtta GSMga. Kõik ideed on saanud super hea lahenduse ja kvaliteetse teostuse!"

KATUSEKOHVIK
Äriklient
Sigrid Tamme
"Meie koostöö on sujunud suurepäraselt. Enda kogemuste põhjal saan öelda vaid üht, et Georg julgustab ning teab, mida teeb. Pole ühtegi negatiivset emotsiooni, sest fotograaf on lihtsalt oma töös nii hea ja kindel. Julgustuseks võin öelda kõigile inimestele, et ärge kartke kaameraid, need ei hammusta. Georg on andekas ja hea huumorisoonega fotograaf ning väga maitseka stiilitunnetusega inimene!"

Sigrid Tamme
Eraklient
-
Blogija
Liisi
"Sain väga ägeda ja positiivse kogemuse! Georgiga oli väga lihtne suhelda ja tundsin end tänu sellele vabalt. Fotod on väga ilusad ja kiirelt valmis! Oma ala professionaal!"

Liisi
Eraklient
Merli
"Minu koostöö ja kokkupuude Georgiga on kestnud nüüdseks juba pool aastat. Sisaldanud nii shoote kui ka reklaamkirjade koostamist. Jagada ainult kiidusõnu, pildistamisel alati professionaalne, tulemus kiire ja imeline. Kui otsid head shoodikogemust juhendamise ja parima võimaliku tulemusega, siis Georg on Sinu the one!"

Merli
Eraklient