Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data01/virt72684/domeenid/www.groundpictures.ee/htdocs/wp-includes/post-template.php on line 284

Testimonials

Joona-Liis
"Minu kogemused on ainult postitiivsed esimesest shoodist alates. Koostöö on sujunud alati hästi, fotograaf on professionaalne ja super juhendaja. Teeb alati oma tööd suure pühendumisega, mida kõige rohkem hindan. Ning valminud fotodes ei ole ma pidanud kunagi pettuma- soovitan igati!"

Joona-Liis
Eraklient
Keity-Johanna
"Georg-Sander on avatud inimene ja hea suhtleja, mis teeb temaga pildistamise väga lahedaks kogemuseks. Ma ei valmistunud pildistamiseks peaaegu üldse, aga Georgil ideid jagub. Märkab pisidetaile ja on oma töös heas mõttes pedantlik, sain imeilusad fotod ja kiirelt! Aitäh!"

Keity-Johanna
Eraklient
Marlene & Martin
"Meie silmis on tegemist väga-väga toreda fotograafiga! Juba tema pühendumus ja ettevalmistus pildistamiseks väärib esile tõstmist – mõtted ja ideed olid olemas ja kogu pildistamine sujus. Tavapäraselt oleme mõlemad kaamera ees pigem kohmakad, aga tänu Georgi juhendamisele ja vabale suhtlemisele muutus ka meie olemine vabaks. Meie jäime igati rahule kogu protsessi ning tulemusega!"

Marlene & Martin
Eraklient
Betty
"Georg on üks pühendunumaid ja professionaalsemid fotograafe, kellega mul on olnud au koostööd teha. Ta paneb iga inimese ennast kaamera ees mugavalt tundma - juhendab, julgustab ja on üldse inimesena väga vahetu ja mõnus suhtleja. Töö on alati ilus, kiire ja korralik!"

Betty
Eraklient
Maris
"Georg on oma töös nii hea ja väga pühendunud, kuid tema juurde pildistama soovitaksin minna juba seepärast, et ta inimesena lihtsalt on nii vaba, sõbralik ja lõbus! Selline tunne nagu läheksid sõbraga linnapeale jalutama ja sealt nagu juhuslikult sünnivad ka väga head fotod. Ta jälgib Sind ja ümbrust oma fotograafisilmaga ja leiab sealt parima, mille siis fotodele jäädvustab. Seda tehes näed Sa kirge tema silmis. Ta lihtsalt armastab oma tööd nii väga, et seda ei saagi päris tööks nimetada. Lisaks on ta oma töös ka heas mõttes pedant. Mul oli au kõrvalt piiluda, kuidas ta arvutis fotosid töötleb. Ükski detail ei jää kahe silma vahele, ta ei lõpeta enne kui töö on perfektselt viimistletud. Tal on väga hea silm ja väga hea maitse. Teda võib usaldada 100%! Soovitan väga 🙂 "

Maris
Eraklient
Spordiklubi Reval Sport
"Laia ampluaaga foto- ja videograaf, kes suudab anda läbi pildi edasi emotsiooni, liikumist ning kui vaja, siis paneb ka asjad hõljuma. Talle ei valmista probleemi üleliigse kortsu, liiga morni näoilme või taevasse päikese töötlemine. Ei ole olemas liiga hullu ideed, on vaid õige teostus. Peab kinni kokkulepetest ning valmistööd saab kätte kiiresti. Lisaks on Georg ka inimesena väga sõbralik, meeldiv ning hea suhtleja - alati rõõm koostööd teha!"

Spordiklubi Reval Sport
Äriklient
Raido
"Soovitan Georg-Sandrit kahe käega. Pildistab ideaalselt kõike mida vaja. Inimesi, loomi, autosid, maju... you name it. On olnud temaga ainilt ja ainult positiivne kogemus. Kunagine hea sõber ja kuni tänaseni ideaalne fotograaf. Mäletan veel neid õhtuid.. "Tsau Georg, mis teed? Lähme kuskile niisama sõitma?" "Alright ma võtan kaamera. 5 min ja valmis" Like like. Peab tegevusi kordama.."

Raido
Eraklient
Kirsti & Tom
"Georgiga pildistamine oli meie jaoks väga positiivne kogemus. Pildid tulid väga ilusad, suhtlus oli vaba ning ei olnud kuidagi ebamugav kaamera ees olla. Samuti oskas ta hästi juhendada ja sättida, et me pildile ilusad jääksime. :)"

Kirsti & Tom
Eraklient
Triin
"Georgiga on alati väga toredad fotosessioonid olnud. Hea ja vahetu suhtleja, kes suudab panna isegi kõige kaamerakartlikuma (minu) inimese ennast kaamera ees mugavalt ja vabalt tundma. Piltides ei ole kunagi pidanud pettuma, sest professionaalsust ning head stiilitunnetust tal juba väheks ei jää. Niiet soovitan kõigil hops-hops Georgiga pildistama minna, sest tore shoot ja ilusad pildid on garanteeritud 🙂 PS. On oht sõltuvusse jääda!"

Triin
Eraklient
Allan Keian
"Olen Georg-Sandriga koostöös teinud kaks täispikka muusikavideot ja tänaseks saan teda liialdamata enda ihurežissööriks pidada. Professionaalsus ja põhjalikkus on kaks olulisemat märksõna, mis tema töösse suhtumist kõige paremini iseloomustavad. Muusikavideode kestel viis ta läbi ka fotosessioonid, on vähe fotograafe, kes suudavad väga hästi teha kahte tööd korraga."

Allan Keian
Kirjanik
Merli
"Minu koostöö ja kokkupuude Georgiga on kestnud nüüdseks juba pool aastat. Sisaldanud nii shoote kui ka reklaamkirjade koostamist. Jagada ainult kiidusõnu, pildistamisel alati professionaalne, tulemus kiire ja imeline. Kui otsid head shoodikogemust juhendamise ja parima võimaliku tulemusega, siis Georg on Sinu the one!"

Merli
Eraklient
Liisi
"Sain väga ägeda ja positiivse kogemuse! Georgiga oli väga lihtne suhelda ja tundsin end tänu sellele vabalt. Fotod on väga ilusad ja kiirelt valmis! Oma ala professionaal!"

Liisi
Eraklient
Sigrid Tamme
"Meie koostöö on sujunud suurepäraselt. Enda kogemuste põhjal saan öelda vaid üht, et Georg julgustab ning teab, mida teeb. Pole ühtegi negatiivset emotsiooni, sest fotograaf on lihtsalt oma töös nii hea ja kindel. Julgustuseks võin öelda kõigile inimestele, et ärge kartke kaameraid, need ei hammusta. Georg on andekas ja hea huumorisoonega fotograaf ning väga maitseka stiilitunnetusega inimene!"

Sigrid Tamme
Eraklient
-
Blogija
KATUSEKOHVIK
"Kui teile meeldiks koostöö kus sinu soove mõistetaks poole sõna pealt ja keda pole vaja käekõrval pidevalt juhendada, siis kindlasti soovitan ühendust võtta GSMga. Kõik ideed on saanud super hea lahenduse ja kvaliteetse teostuse!"

KATUSEKOHVIK
Äriklient